مدل های سرامیک ترمووود کف

مدل های سرامیک ترمووود کف

امروز می خواهیم برای شما دوستان عزیز درمورد مدل های سرامیک ترمووود کف کف برای شما توضیحاتی را آماده کرده ایم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب این توضیحات را مطالعه کرده و اطلاعات لازم را در ابن زمینه کسب نمایید. در ادامه همراه ما باشید.

مدل های سرامیک ترمووود کف

مدل های سرامیک ترمووود کف

سرامیک طرح ترمووود در ظاهر ساختمان

سرامیک طرح ترمووود درحال حاضر طرفداران خیلی بیشتری بین مسکن دارها و دیگر مکان ها مثل دفاتر اداری پیدا نموده است. اما جای تعجبی هم ندارد زمانی طرح هایی تا این حد شبیه چوب طبیعی ترمووود تولید می گـردد که حتی مشخص کردن آن در نگاه اول برای اشخـاص ماهر در این زمینه هم مساله می باشد به گزینش اول فراوانـی از مردم مبدل شوند. لایه ای که بر روی این کاشی ها کشیده شده سرامیک طرح ترمووود به طور کلی نقش خود چوب زا تداعی می نماید و حتی گره هایی که در چوب طبیعی وجود دارد در آنان پدیدار می باشد. اگر شما نمای کاملا شبیه به چوب نما طبیعی در نظـر دارید می بایست به سراغ پنل های تخته ای باریک و طویل بروید و چنان چه تمایل دارید.

مزایای مدل سرامیک طرح ترمووود

مزیت بزرگ کفپوش های طرح چوب تنوع زیاد آنان در محصولات تولیدی می باشد. طوری که سرامیک طرح ترمووود برای هر مسکن و مکانی می توان  نمونه ای خیلی مناسب و شیک پیدا نمود. از مدل های جدید گرفته تا روستیک آنتیک و کلاسیک در زمره این محصولات وجود دارند. این کفپوش های سرامیکـی را می گـردد در همـه اتاق ها مثل آشپزخانه حمام پذیرایی نشیمن و اتاق خواب بهره گیری نمود. زیبا تر اینکه حتی با ابعاد چوب ترمووود بعنوان دیوار پوش هم خواهید توانست آنان را در محل خود نصب نمایید. در حمام خیلی شیک جلوه خواهند نمود.از دیگر خصوصیت های سرامیک و کاشی های طرح چوب این می باشد. از آنجایی که شکلی شبیه به چوب دارند که در اندازه و سایزهای خیلی مختلفی تولید می شوند.

کاربرد مدل سرامیک طرح ترمووود در کف

مکانی شبه سرامیکـی با ابعاد بزرگ ولی طرح چوب داشته باشید می بایست از پنل های پهن تر و با طول کمتر بهره گیری نمایید .حد کاشی ها را خوب است با دقت به وسعت فضا گزینش نمایید برای مثال چنان چه اتاق نشیمن متوسطی دارید استفاده سرامیک طرح ترمووود از پنل های سرامیکـی مربعی طرح چوب فضا را گرم تر نشان خواهـد داد ولی برای اتاق کوچک نصب کردن پنل های باریک و دراز مورد زیبا تری استچون باعث تهیه اروری نگاه کـرد و بزرگ تر دیده شدن مکان می شود .اما در انتها نکته ای که خیلی با ارزش می باشد این است که این سرامیک ها با روکش تولید شده و به مرور وقـت آسیب مشاهده می کننـد و به هیچ عنوان قابل ترمیم نمی بـاشد اما چوب به دلیـل طبیعی بودن آن و قابل ترمیم بودن قابل بهره گیری خواهد بود. ضـروری به ذکر است که این سرامیک جایگزین خوبی برای چوب ترمووود نخواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *